Denní dávka energie zn. POHODLNĚ

Extrakt z Guarany s 22% kofeinu v kapslích

Nejpraktičtější SMART řešení – vždy po ruce, přesná dávka, pohodlné užití – to je Guarana extrakt v kapslích! Do kabelky, báglu i palubní přihrádky. P.s. Garantujeme, že k plnění používáme výhradně HPMC (celulózové) kapsle.

Koupit v obchodě
Extrakt z Guarany s 22% kofeinu v kapslích

Extrakt v prášku – extrakt nebo-li koncentrát, vzniká díky moderním technologiím, kterými jsou laboratoře schopny účinné látky ze semen a rostlin obecně, zkoncentrovat. Chemické postupy extrakce účinných látek se u jednotlivých rostlin liší, a nebudeme vás jimi zatěžovat. Účinky extraktu se neliší od účinků prášku ze semen, postačí však užívat mnohem menší množství.

U extraktu je denní dávka výrazně nižší a - s přihlédnutím k obsahu kofeinu (22%) - se udává dávka 0,4 až 0,7 gramů denně.

Jedna celulózová kapsle (HPMC) extraktu z Guarany obsahuje doporučenou denní dávku cca 635 mg extraktu.

Účinek Guarany nastupuje cca 1 hodinu po požití a trvá cca 10 hodin a tím, že jeho pokles začíná za 9 hodin a pomalu odeznívá. Při dlouhodobém používání Guarany se mohou při jejím vysazení objevit „abstinenční příznaky“ ve formě bolesti hlavy apod.

Pro více informací o Guaraně, jejím původu, účincích, dávkování i zajímavostech jejího užívání navštivte stránku Co je Guarana.

Brazílie

Jak si extrakt v prášku 22% vede?

Vitalita
8
Rychlost nástupu
8
DDD
1 kapsle
Obsah kofeinu
22%
Chuť
9
Extrakt z Guarany s 22% kofeinu v kapslích
Síla účinku
8
Trvání účinků
4–5 hodin
© 2023