Spolupráce s Guarana.cz

Doba je hektická, všichni chceme dál a výše … A nestačí jen dobrá vůle, píle, popřípadě kvalitní a bezpečné stimulanty ;-). Důležité jsou i kontakty a spolupráce.

Od založení firmy, přes její rozjezd, hledání vhodného sortimentu, kvalitních pěstitelů, dodavatelů, zpracovatelů … až po kvalitní sklad a spolehlivé kolegy. Tisíce hodin práce, stovky hodin jednání s partnery, tisíce kilometrů na cestách… Podařilo se!

Dnes už nejsme firmou jednoho muže, který si plní svůj sen. Jsme profesionálním týmem nadšených vyznavačů zdravého životního stylu. Máme dostatečné zázemí pro naše produkty a obchod nás baví.

Tak to jsme – ve zkratce - MY!

A kdo jste VY?

Máte zájem o zdravý životní styl? Baví Vás obchod? Hledáte další možnosti seberealizace nebo rozšíření svého sortimentu? Zaujala Vás naše nabídka GUARANY a třeba i dalších produktů?

Ano? Výborně!

Pokud máte zájem o užší spolupráci s naším e-shopem, nemusíte se obávat zdlouhavých formalit a nekonečného čekání na registraci.

Pokud jste plnoletý, netrestaný, občan ČR, pak vše, co musíte udělat, je vyplnit formulář registrace pro velkoobchod na stránce guarana.cz.

Pak už to půjde rychle: Vaši žádost obratem prověříme a zašleme informaci o jejím schválení.

A pak už jen „samá pozitiva a životní jistoty“ J:

- Kontakt na kolegu, který se Vám bude věnovat - Aktivní jednání o produktech - Rychlé vyřizování Vašich objednávek - Velmi zajímavá marže

MY jsme připraveni! Tak neváhejte a pojďte do toho s námi!
Kontaktujte nás
© 2022