„FIT“ forma užívání Guarany

Prášek ze semínek Guarany

„FIT“ formou užívání Guarany je čistý, jemný prášek z rozemletých semínek Guarany.

Pohodlné, praktické a příjemné je použití prášku z Guarany – odměřené množství prášku stačí přidat do čaje, džusu, rozmíchat ve vodě, v jogurtu, smoothie – podle vaší chuti. A FIT drink je na světě!

Koupit v obchodě
Prášek ze semínek Guarany

Připravit si můžete též čaj z Guarany je vhodnou alternativou kávy, zejména pro ty, jejichž žaludek má s kávou problém (překyselování žaludku) ale i tak potřebují tu a tam spolehlivě „nakopnout“.

Pokud Guaranu užíváte při redukci váhy – např. do jogurtů nebo ve formě Guarana čaje vhodnou alternativou cukru či medu je Stévie (sušené lístky nebo extrakt z byliny Stévie sladké) nebo Čekankové sladidlo (sladká vláknina z kořene Čekanky obecné, která neobsahuje žádný cukr).

Drcená či na prášek mletá semena se užívají v denní dávce tj. cca 5 gramů, což představuje jednu čajovou lžičku prášku.

Účinek Guarany nastupuje cca 1 hodinu po požití a trvá cca 10 hodin a tím, že jeho pokles začíná za 9 hodin a pomalu odeznívá. Při dlouhodobém používání Guarany se mohou při jejím vysazení objevit „abstinenční příznaky“ ve formě bolesti hlavy apod.

Pro více informací o Guaraně, jejím původu, účincích, dávkování i zajímavostech jejího užívání navštivte stránku Co je Guarana.

Brazílie

Jak si prášek ze semen Guarana vede?

Vitalita
6
Rychlost nástupu
6
DDD
5g
Obsah kofeinu
7%
Chuť
7
Prášek ze semínek Guarany
Síla účinku
6
Trvání účinků
4-5 hodin
© 2024